Víte, jak probíhá svatba na luxusním zámku?

Výjimečné události si žádají výjimečná místa. Pokud bychom měli zmínit jen jednu životní situaci, která si zaslouží prostor, na který se nezapomíná, bude to určitě svatba. Slíbit si v partnerském vztahu důvěru a lásku je samo o sobě krásné a když se to vše odehraje v kulisách, které přímo dýchají velkolepostí, romantikou a téměř pohádkovou atmosférou, budete na ony okamžiky vzpomínat celý život s úsměvem na tváři. Luxusní zámecký hotel Chateau Herálec nabízí přesně takové prostory.

Obřad na nádvoří nebo v parku

Představte si dokonale upravené zámecké nádvoří ozdobené svatebním obloukem plným květin, stylové dřevěné židle s černým kováním a okolní zdi stovky let starého zámku. Do toho všeho jsou s vámi všichni vaši přátelé a rodina, po jejichž boku prožijete tu nejšťastnější a nejsilnější chvíli vašeho života.

Pokud je vám bližší zelená kulisa a loubí z korun stromů, můžete své „ANO“ vyslovit v nádherném a divokém anglickém zámeckém parku. V Chateau Herálec najdete nejen skvělé prostory, ale také úžasné zázemí a přátelský personál, který je ochoten ve váš velký den udělat doslova cokoliv, abyste se cítili výjimečně a vyšlo vše přesně podle vašich představ.

Zámecká restaurace pro jedinečnou hostinu

Samotným obřadem, ale svatba nekončí a hosté se přesunují k slavnostní tabuli, aby si společně popovídali nad skvělým jídlem. V Chateau Herálec najdete hned několik reprezentativních sálů a hal, kde se dá připravit zázemí pro velkou hostinu až o sto hostech. Z menších se nabízí Síň předků nebo některé z jídelen zámecké restaurace Honoria, komorní oslavy se pak hodí třeba do Růžového salónku či Kavárny Agasia. Větší svatby mohou využít zázemí Erbovní vstupní haly či Vinárny Biskupa Jana.

Zámecká restaurace a jeji kuchyně klade důraz především na kvalitu a co největší lokálnost surovin. Jídla vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Michaela Zapalače v souladu s aktuálními ročními obdobími, ale v případě svateb jsou zde připraveni vytvořit menu přesně podle vašich chutí a přání.

Protáhněte svatbu na dva dny

Užijte si svatební atmosféru co nejdéle a udělejte ze svého dne D dvoudenní zážitek pro sebe i své hosty. Unikátní zámecké apartmány a pokoje nabízí doslova královské pohodlí a dokážou pojmout až 49 hostů. Ráno si tak můžete užít ještě společnou slavnostní snídani, zhodnotit svatební den a odpočinout si v zámeckém spa a wellness či při procházce parkem. Samo ubytování na zámku se tak stane nezapomenutelnou součástí vašeho svatebního zážitku a na Chateau Herálec se možná budete chtít vracet ještě spoustu dalších let, abyste si připomněli jednu z nejzásadnějších chvílí svého života.

Publikováno: 04. 05. 2023

Kategorie: Životní styl

Autor: Adéla Hrubá