Party stan na mejdan i na oslavu

Léto je v plném proudu a nastává tak nejvhodnější doba pro after párty. Jsou to společenské akce, konané po setmění pod širým nebem. Může jít o oslavy narozenin, abiturientské večírky, partnerská výročí nebo tematická setkání, které spojuje jediné: hudba, tanec a dobrá nálada.

Mobilní pomocník

Konání takové akce se neobejde bez potřebného zázemí. Funkční službu udělá party stan, jenž může sloužit jako zastřešení pódia, jako stánek pro občerstvení, azyl pro hudbu nebo odpočinková zóna pro samotné hosty. Party stany jsou oblíbené pro svou operativnost a mobilitu. Jejich rozložení a složení nezabere víc, jak několik desítek minut a je možné je umístit kdekoliv. Stejně dobře jako na večírek poslouží party stan i na rodinnou oslavu nebo dokonce svatbu. Půjčení party stanu na svatbu je stále oblíbenější. Svatebčané jsou stále více nároční a neberou zavděk obřadními síněmi. Kreativitě se meze nekladou, a tak se novomanželé často žení a vdávají na rozkvetlých loukách, na březích rybníků, v parcích nebo na oblíbených místech, k nimž je pojí vzpomínky a citové pouto. Všude tam je možné důstojné zázemí lehce vytvořit.

Nabídka na míru

Ceník za pronájem party stanů přesvědčí i ty, kteří doposud váhali. Ceny jsou natolik sympatické, že by byl hřích jich nevyužít a neušetřit na přemrštěných nákladech za rezervace v komerčních zařízeních. Kalkulace je vstřícným gestem pro všechny, kteří nechtějí platit zbytečné výdaje za domy z cihel a kamení, a to zejména v případě, kdy udělá stejně dobrou službu přenosný stanový objekt. Konkrétní ceník je výsledkem smluvního jednání s garancí nejnižších cen přímo od výrobce. Díky možnosti spojováni stanů lze bezproblémově zastřešit až 300 m2 plochy. Neváhejte se proto obrátit na obchodního poradce MP Tent, který dokáže optimalizovat nabídku a ušít ji každému klientovi přímo na míru.

Publikováno: 23. 07. 2020

Kategorie: Životní styl

Autor: Ema Kovaříková