Návod, jak se účinně chránit před koronavirem

Počet nakažených a obětí koronaviru neustále roste. Jak se chránit a minimalizovat riziko onemocnění? Na to vám odpoví tento článek, který jsme připravili společně s e-shopem Rouskoshop.cz. Prodává kvalitní antibakteriální roušky i respirátory. COVID-19 - koronavirus má již po celém světě téměř 2 miliony nakažených lidí a více než 100 tisíc mrtvých, jejich počet neustále roste. Připravili jsme si proto pro vás rady jak se před tímto onemocněním chránit a minimalizovat tak riziko onemocnění:
  • Pokud nenosíte ochranné rukavice pro jednorázové použití, často si myjte ruce mýdlem a vodou, doporučuje se nejméně po dobu 20 sekund. Můžete použít dezinfekční prostředek na ruce na bázi alkoholu.
  • Nedotýkejte se očí, nosu a úst neumytýma rukama. Zakrývejte si nos a ústa při kašlání a kýchání jednorázovou papírovým kapesníkem a následně ji zahoďte.
  • Vyhýbejte se blízkému kontaktu s lidmi a zvláště těm, kteří jeví příznaky rýmy nebo chřipky,
  • Pokud jste nemocní, lečte se doma.
  • Pravidelně kontrolujte svůj zdravotní stav a dávejte si pozor na příznaky jakými jsou horečka, kašel, bolest v krku nebo dušnost

Kde seženete kvalitní a stylové roušky české výroby?

Rouskoshop.cz prodává roušky opatřené antibakteriální vrstvou. Jedná se o velmi příjemné ochranné prostředky v krásném designovém provedení. V nabídce najdete ženské roušky, roušky pro muže i děti, ale také cenově dostupné respirátory 10 ks, 20 ks a 50 ks.

Publikováno: 08. 03. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Životní styl

Autor: Ema Kovaříková