Ochutnejte výtečný a zdravý medový krém s pomeranči

Také rádi ochutnáváte nové kombinace potravin? A patříte zároveň ke stále větší skupině lidí, kteří se snaží jíst zdravě a dodávat tělu zdraví z kvalitních pokrmů? Tak to byste měli vyzkoušet výtečný krémový med, do něhož jsou přidány kousky rychle zmraženého pomeranče procesem lyofilizovaní.

Zdraví a potěcha chuťových pohárků ve sklenici

Čtyřistagramový lahodný krémový med s názvem Nature Honey s pomerančem je zcela přírodním produktem a neobsahuje žádný přidaný cukr, žádné chemické přísady, umělá aromata, konzervační látky či stabilizátory. Naopak díky medu se pyšní mnoha zdraví prospěšnými látkami. Najdete v něm acetylcholin, množství stopových prvků ale také vitaminy C, A a téměř všechny druhy vitaminu B. Pomeranče přidané do medu byly zmraženy speciální metodou lyofilizování, během které se rychle zbavily vody a v ovoci zůstalo vše zdravé a dobré, včetně chuti. Díky konzistenci, která je krásně krémová, můžete med s pomeranči přímo ze sklenice lžičkou. Hodí se ke svačině kdykoli během dne. Jeho použití je mnohostranné, hodí se na sendviče, omelety, chléb s máslem, zamíchat jej můžete i do dezertů nebo jiných pokrmů namísto klasického medu. Anebo si jej přidejte ráno do misky s müsli nebo cereáliemi.

Zdraví pod taktovkou AllNutrition

Výše uvedený zdravý medový krém je k dostání díky společnosti AllNutrition. Ochutnat můžete i její zdraví prospěšný, výtečný a voňavý Nature Honey s malinou nebo Nature Honey s kakaem. Kromě medů si na stránkách allnutrition.cz nakoupíte i mnohé doplňky stravy, kvalitní dietní potraviny, produkty pro zdraví a redukci hmotnosti a podobně. Aktuálně navíc nabízí lákavou slevu, kdy při objednávce nad 299 Kč získáte slevu 15 % a dopravu zdarma. Vyzkoušejte výtečný med s pomeranči právě teď. Budete určitě nadšeni.

Publikováno: 21. 09. 2021

Kategorie: Zdravá strava

Autor: Ema Kovaříková