Poznejte sami sebe a prožijte nekonečné chvíle rozkoše

Hledáte způsob, jak si v dnešní uspěchané době odpočinout a najít sama sebe? Mezi nejoblíbenější formy relaxace patří nejrůznější druhy masáží, na jejichž vrcholu stojí starodávné umění tantry. Neználci často tantrické masáže zaměňují s erotickými službami, se kterými však královna masáží nemá vůbec nic společného. Jistě, tato hinduistická filosofie sice vychází z lidské sexuality, ale jde však mnohem dále. Podstatou masáže je uvolnění zabolokované energie, která je postupně rozváděna do celého těla.

Objevte v sobě zapomenutou energii

Sexuální energie je naší nejintenzivnější energií vůbec a může mít velmi pozitivní účinky na naše psychické i fyzické zdraví. Většina z nás nemá o existenci této formy energie nejmenší tušení, a je jen na masérovi, aby to změnil. Ten se během tantra masáže plně oddává svému svěřenci a snaží se v něm probudit skrytou sexuální sílu. Tato masáž je jedním z mnoha způsobů, jak se vyhnout zažitým stereotypům při sexu. Tantra masáž vám přivodí nepoznané pocity blaha a na jejím konci bude váš pohled na svět mnohem vyrovnanější. Má také nezanedbatelné pozitivní účinky na poruchy erekce, předčasnou ejakulaci, potíže s prostatou, vaginitidu, bolestivý sexuální styk, ale i nedostatek energie, vyčerpání a deprese. Mimo to dokáže odbourat stres a napětí a podporuje krevní oběh. Podstoupíte-li ji společně s partnerem, výrazně upevníte vzájemný vztah.
Podle odborníků je tantra masáž velmi prospěšná i pro muže trpící poruchou erekce či předčasnou ejakulací. Je prý téměř tak efektivní jako prověřené přírodní přípravky na erekci.

Nechte se hýčkat ve vyhlášeném salonu

Má-li být masáž opravdu účinná, musí se jí zhostit masér, pro kterého je tantra životní filosofií a nejen rutinním přivýdělkem. A právě takoví maséři na vás čekají pouze ve vyhlášených salonech. Vyberte si proto podle referencí a následně i typ masáže, který vám nejvíce vyhovuje (velmi populární je například masáž prostaty). A samozřejmě maséra, se kterým chcete nenapodobitelný zážitek podstoupit a oddejte se maximálnímu uvolnění, na jehož konci nahlédnete do svého nitra.

Publikováno: 16. 08. 2018

Kategorie: Životní styl

Autor: Ema Kovaříková